| 342 a întrebat:

Care a fost stirea care te-a socat cel mai mult?

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Http://www.libertatea.ro/......13291.html
sa mor nu alta...*Sarcasm*

| Dj14mally a răspuns:

Algele de la mare yeuuu
scarboss

| CapitanuSemafor a răspuns:

"Zavoranca divorteaza", Am ramas socat pe via...Oh, nu, stai, am creier, nu imi pasa de asa ceva laughing

| mihai_1207 a răspuns:

Acum cativa ani a fost o stire pe protv prezentata de un reporter pe teren si care suna cam asa: "avioanele americane aterizeaza in strict secret aici in spatele meu..."

| BebeStrumf a răspuns:

Cand o murit vecinul.Era tanar. Dumnezeu sa'l odihneasca!

| CoquineNoire a răspuns:

Ca TPU are probleme tehnice, dar cel mai mult ma socheaza ca cei responsabili "se grabesc" sa le rezolve.

| EmaS a răspuns:

Vestea pe care am primit-o m-a lovit ca un fulger.Am simtit ca imi fuge pamantul de sub picioare, as fi dorit sa se desparta in doua, si sa ma inghita.Nu credeam ca voi face fata situatiei.Era prea mult si prea greu.Atunci cand am fost anuntata despre accidentul de munca a sotului meu, a explodat o oala cu otel topit la peste 1300 de grade, si a luat foc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca Benny Benassi e barbat! Pe sufletul meu, de cand ma stiu tineam ca e femeie. Cand colo, concertul in piata ni-l tine un barbos oarecare... O_o

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Traiesc in Romania si demult nu ma mai socheaza nimic.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Faptul că România încă nu se desfiinţează.
În mod raţional şi logic, ţara asta trebuie şi merită să fie desfiinţată.
Ştirea că încă mai rămâne pe hartă m-a şocat şi marcat.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Cea cu copilul lasat la un asistent maternal, pe care aceasta l-a ucis, chinuindu-l cumplit. La proces sustinea ca e complet nevinovata, desi copilul fuses batut, ars cu tigara si taiat cu foarfeca. In general tot ce este legat de copii ma impresioneaza peste masura.

| monstrulet a răspuns:

9/11. Eram aproape sigur ca incepe al 3 lea razboi mondial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stirea despre cipurile biometrice,despre care stiam de mic copil, si in care nu credeam fiindca, gandeam ca cei maturi stiind si ei despre nr.respectiv nu vor fi atat de iresponsabili incat sa ajumga acolo. uite ca am ajuns aprooape, si oamenii nu fac nimic. ceia ce ma duce cu gandul ca fortele ce actioneaza la implinirea celor scrise trec cu mult de vointa oamenilor, si cel ce a scris despre faptele respective stia foarte bine lucrul asta.nu as putea spune ca m-a socat.m-am bucurat intrucatva ca totul este adevarat si merge si se implineste conform profetiei; cerul si pamantul vor trece, dar cuvintele acestea nu vor trece pana ce se vor implini pana la ultima litera.