| SunShine a întrebat:

Va socat stirea ca Madalina Manole a murit?
Ce credeti chiar sa sinucis? eu nu as crede ca sa sinucis...

5 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Da. Chiar m-a socat. Eu cred ca s-a sinucis. Poate avea si ea multe probleme grele in viata. Cine stie... Poate a facut o depresie. Oricum, la televizor se spunea ca nu exista urme de lovituri sau agresiuni pe corpul ei. Deci poate s-a sinucis. Oricum... a fost o artista buna. Pacat ca a lasat multa durere neamului sau! D-zeu s-o ierte. happy

| Shinen a răspuns:

Normal ca m-a socat. Nu ma asteptam sa moara asa.sad. Si nici eu nu cred ca s-a sinucis doar daca avea motive bune.

| ._6225 a răspuns:

Ma trec si acum fiorii cand ma gandesc ca a murit. Sincer eu cred ca s-a sinucis. Sunt destul de multe dovezi care sa sustina ideea sinuciderii. Si-a anulat concertul/concertele, i-a trimis un mesaj de adio sotului ei, urme de violenta nu au existat din cate se spune la televizor... Acum, cine stie! Dumnezeu stie ce-o fi fost in capul ei in momentul acela. Cred ca a fost o "depresie" de moment, care s-a terminat tragic.

| geoolina a răspuns:

Pe mine ma socat foarte mult deoarece era o persoana plina de viata si chiar nu inteleg de ce s-a sinucis

| meryy a răspuns:

Ce pot spune chiar am fost socata pentru ca atunci cand eram mica ascultam multe cantece la chitara.si da cred ca s-a sinucissadsad