| anonim_4396 a întrebat:

Care este motto-ul (dacă aveți unul) după care vă ghidați viața?

Eu am două:

"Dumnezeu înainte de toate" și
"Mereu cu Dumnezeu!"

Răspuns Câştigător
| Feri5 a răspuns:

"What happened in the dark, always comes in the light"

42 răspunsuri:
| Bariel a răspuns:

Beau pana pic

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Bun!

| gritt a răspuns:

Ce semnifică primul motto? Cum îl pui înainte de toate? Vorbești mai mult despre fantezii cu criminali decât Dumnezeu... laughing

| CelCareRamaneInUrma a răspuns:

''I always knew i wasn't ***, i ain't *** in the present day and i'm not gonna be *** either''

| Sktrkdk a răspuns:

In viata daca n-ai BMW iti iei

| comanantonio17 a răspuns:

Nu am, dar măcar că sunt păcătos, nu vreau să mai fiu rău cu oamenii, nici pe interior, nici pe exterior. Nimic fără Dumnezeu, va fi al meu.

| Anonim0310 a răspuns:

I've tried, I've failed and now...i live with it