| Catrice a întrebat:

Ce ai face dacă după un dezastru natural, ai rămâne singurul om de pe planeta?!?

52 răspunsuri:
| Benn12 a răspuns:

As incerca sa supravetuiesc, normal, dar e dificil.
as cauta casa in casa..mancare,apoi as intra sub pamant, in loc sigur.as iesi afara doar 1 ora pe zi, ca cine stie ce e afara (aer toxic, foc, inundatie, etc)

| ibaal a răspuns:

Mi-as vedea de viata laughing

| IIIshaneIII a răspuns:

As pun mana pe un lamborghini si m-as distra,doar ar fi lumea a mea, corect?
Totusi nu as vea sa raman singur, as vrea parintii, 2, 3 prieteni si 10-20 de fete.

| anonymus4106 a răspuns (pentru Benn12):

Gamers will rise

| FaraNumePls a răspuns:

M as duce intr-un apartament luxos si mi as petrece restul vietii acolo laughing

| RainmakerX a răspuns:

As face seppuku laughing
O lume fara fete si internet este de neconceput.

| nnnaegiuliaaa a răspuns:

M as omora si eu.

| RAY a răspuns:

As deveni nefrolog si te-as cauta pe tine meine liebe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As merita si incerca sa ajung la iluminare ‘nirvana’ clar laughing
Ce naiba sa fac? As inebuni, omul are nevoie de oameni sau macar de natura/animale mai mult decât de hrana.

| Claudiu566 a răspuns (pentru RAY):

Necrofil

| Catrice explică (pentru RAY):

Oh, ce drăguț ești...

| Catrice explică (pentru RAY):

Interesant, Nazy Boy.

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

E un cantec de iubire mandruta

| venividivici2017 a răspuns:

M-as plimba prin Parlament cu o maceta, un arzator de foc, o drujba.Le-as "aranja" putin fetele celor care detin majoritatea!

| CleanHeart a răspuns:

M-aș duce prin magazine ca sa caut dulciuri laughing

| Catrice explică (pentru CleanHeart):

Nu și dacă le mănânc eu pe toate rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum as putea sti cu siguranța ca sunt singurul rămas?

| Catrice explică (pentru anonim_4396):

Sa spunem ca pe o raza de 10, 000 km în jurul tău nu e nimeni altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

In situația data de tine nu ai cum sa știi asta pana nu cauți. Probabil ca as muri căutând și pe alții, la nesfârșit așa.

| Catrice explică (pentru anonim_4396):

Eh, merita sa încerci. Păstrează-ți speranța.

| Plato a răspuns:

Pai, depinde, ce fel de dezastru natural? Ca sa-mi pot imagina in ce stadiu e lumea.

| Catrice explică (pentru Plato):

Fiecare se raportează la imaginea pe care mintea sa o creează in momentul citirii întrebării.

| EvilMayDie64 a răspuns:

As sarbatori. In sfarsit nu mai are cine sa ma deranjeze.

| Zas a răspuns:

As cauta lume, exact ca in filmul Zombieland.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FaraNumePls):

Intre 4 pereti? laughing

| CleanHeart a răspuns (pentru Catrice):

Heiiii, parca eu eram singurul om de pe planeta laughing

| FaraNumePls a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai intre cati vrei?laughing

| GabiDumitrescu a răspuns:

Buna intrebare. Voi raspunde cu un citat video dintr-un clasic in viata: https://www.youtube.com/watch?v=7pxDT6XQxmg