| Buresbista123 a întrebat:

Ce parere aveti despre filosofia acestui om?-http://www.youtube.com/watch?v=lzLhiWd9Efw

7 răspunsuri:
| BideuSeIntoarce a răspuns:

Impresionant.
Bruce Lee mereu o sa fie pur si simplu impresionant.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Face parte din categoria oamenilor care au revolutionat lumea si care cu talentul lor puteau face mult mai multe. Daca nu erau opriti.
Normal ca imi place cum gandeste Bruce Lee. A fost ateu love struck

| SoundTHeWave a răspuns:

Un om inteligent, el si-a creat propriul stil de arte martiale dupa ce am vazut clipul nici nu ma mir.

| sabin89 a răspuns:

Nebun. Pentru el esentialul in viata este bataiaconfused

| Buresbista123 explică (pentru sabin89):

Daca asta ai inteles tu din ce a zis omul ala nu stiu care dintre voi e nebunul...

| Dreamer a răspuns:

,,Be water my friend'' - cu alte cuvinte iti spune sa te adaptezi la orice situatie precum apa ia forma oricarui obiect in care este turnata.

Concluzie: Fi ca apa, trezeste-ti spiritul animalic si adauga-i autocontrol si puff! ....esti Bruce Lee!

Răspuns utilizator avertizat