| BybyBlondina a întrebat:

Ce se va intampla in 2012?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Ce se va intampla si cu 2011.Va trece si el ca toti anii.Nu murim noi asa usor.Nu stii ca iarba rea nu piere?tongue

63 răspunsuri:
| Symona a răspuns:

Cam asta spun majoritatea celor care au facut o pasiune din acest fenomen, aceasta credinta ca in 2012 se va intampla ceva major, chiar sfarsitul lumii!

Se pare ca pe 21 decembrie 2012, lumea asa cum o stim noi, se va sfârsi. Într-o forma sau alta, Pamântul, sau cel putin omenirea, nu va mai exista.

Ei bine nu luati prea in serios ceea ce am scris mai sus!happy

| мαria a răspuns:

Va exploda Universul devillaughingrolling on the floor

| Lawrence a răspuns:

Nibru va lovi planeta noastra. O să se inverseze poli. Şi cam atat:d

| Ekkaterinna a răspuns:

O sa fim cu 2 ani mai batrani, o sa am 14 ani, o sa-mi fac buletin happy. Nimic special.

| NoLoveNoStress a răspuns:

Tu cand spui "ce se va intampla in 2012" te gandesti la -sfarsitul lumii- dar nu exista pentru. ca asa a zis si in 2000-2001 si uite ca n-am murit n-a fost nici un -sfarsitul lumii- sper ca ti-am fost de folos!

| Lolly94 a răspuns:

Aşteptăm anul' 2013thinking

| lil_2808 a răspuns:

Ce vrea Dumnezeu!tonguetongue:X vreau funditalaughing

| jojobg a răspuns:

Nimic special
va fi la fel ca si in 2010
nu vine sfarsitul lumii laughing

| boooooring a răspuns:

In dimineata zilei de 21 decembrie 2012 nu vei mai vedea lumina soarelui timp de cateva ore. Asta este datorata alinierii planetelor (imagineaza-ti)

| Bib a răspuns:

Nimic.laughing voi avea 15 ani.laughing

| lolwut a răspuns:

The end of the world baby.

| PA21345678i9 a răspuns:

Oamenii cand aud despre cuvantul "negativ" se gandesc la moarte.Pai sa iti spun eu de fapt de unde vine aceasta prezicere:
In biblie nu stiu ce om a scris ca in 2012 se va intampla ceva ce va intra in istoria omenirii.Cand spune "istoria omenirii" tu crezi ca va urma sa murim? Daca murim nu mai poate intra in istorie pentru ca nu va mai fi nimeni so scrie. Ceva rau poate sa insemne si al 3 lea razboi mondial, foamete, molimi, cutremure si poate de aceea se si zice ca va fi moarte pentru ca suma tuturor cele spuse mai sus va aduce moartea multor oameni.Invatati sa invartiti sensurile cuvintelor pe toate partile si sa intelegeti ce vrea sa spuna.Pentru mai multe detalii citeste si tu pasajul din biblie care zice de apocalipsa.Si sa nu credeti ca a citii o carte care tine de religie este "not cool" pentru ca prin citit obtii informatii interesante si poate chiar folositoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inversarea polilor magnetici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se va mari armata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi voi serba ziua de nastere. Cred... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna va ninge, primavara va rasarii soarele insotit de un soare mai lenes urmand ca vara sa isi arate adevarata valoare, toamna va schimba peisajele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi un an normal in care toate se vor desfasura la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor expira biscuitii de langa mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce crezi ca o sa se intample?
unii spun ca vine sfarsitul lumii.altii spun ca o sa inghete planete daca iarna o sa dureze pe timpul primaverii.altii spun ca o sa faca americanii un experimant si o sa ia jumatate din planeta si altii spun ca in africa o sa faie frig si la polul nord o sa fie cald! astea-s porcarii
asa mai ziceau ca o sa fie cutremur mare mai mare ca in '40...stai kalma ca nu o sa se intample nimic! sunt prostii!

| patricCia a răspuns:

Voi avea 15 ani smug.

| Art a răspuns:

Paiii... dupa cum vezi se schimba din ce in ce mai tare clima, deci in 2012 nu o sa murim dar pur si simplu se schimba ceva in atmosfera...sau mrg se va produce o schimbare dar nu in asa hal incat sa murim laughing

| RyAngel a răspuns:

Voi avea 14 sh imi voi face buletin...
ce naiba sa se intample?
vei fi mai mare cu 2 ani sh vei fi mai inalta...
pa...nu de fapt nu ai dreptate va fi sfarsitul lumii!
Pentru ca o sa am cele mai grele teze de pana acum! crying
laughing
laughing...)
laughing)))
happy

| Andishor a răspuns:

In anul 1000 s-a zis ca va veni sfarsitul lumii...

nu a venit.

In 2000 s-a zis ca va veni sfarsitul lumii...

nu a venit.

Atunci in 2012 nu e nicio sansa.

Eventual in 3000.

A treia e cu norocwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Limba a răspuns:

Dar ce se va intampla peste 1 minut sau 1 ora sau maine?

| deel a răspuns:

Numai Dumnezeu stie!

| LilysdaS a răspuns:

Va fi mai bine.Asta se spune.Acest lucru se antampla la fiecare 1000000.Este o trecere pe o alta vibratie, care se intampla pe durata a 40 de ani.mai multe aici:http://www.firicelciarnau.ro/video-calendar.php.Dureaza 2ore 40 dar prima jumatate de ore te poate interesa prima juma de ora

| roxitm a răspuns:

Nimic special... tongue

| Didi* a răspuns:

Om trai si vom vedea...

| Codrynutza a răspuns:

Ca in 2011: criza nu te speria