| Roxana_2583 a întrebat:

Voi chiar credeti ca in 2012 se va intampla tot ce s-a spus ca se va intampla?

Răspuns Câştigător
| USERname_1596 a răspuns:

Eu una sunt de parere ca nu are cum sa vina sfarsitul lumii.Insa daca lumea ca de frica, sau curiozitate ar rasfoi cat de cat BIBLIA, ar vedea ca srie clar ca nici macar ISUS nu v-a sti cand o sa vina sfarsitul lumii, deci poate veni inainte...sau dupa 2012.
Asta cu 2012 e o afacere!''Vine sf.lumii,platim ratele la stat ca e pacat si nu mai mergi in rai.''...''Vine sf.lumii,mergem la popa, ii dam bani si ne iarta el pacatelelaughing''...
Oamenii chiar cred ameratiile astea!
Eu una nu.

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Normal ca nu pana acum ziceau ca va fi in 2000 sunt doar aberatii pentru minehappy

| OanaG a răspuns:

De unde atata vrajeala! Baga oamenii in sperieti!

| tim a răspuns:

Tot tot! o sa iasa si maiasii din grote, o sa se dezghete si mamutii si-o sa ne pape, o sa vina si ozn-uri cu bum bum...laughing partea proasta e ca nu se va intampla ce s-a zis, va ramane totul cum e, doar ca va fi saracie, si-o sa dam coltu singuri din cauza situatiei.

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Astia au zis de curand ca o sa vina in 4000 si ceva.

| emilia21 a răspuns:

Eu nu cred ca se va intampla ceva, oricum tara noastra merge foarte greu pe toate planurile, asa ca mai rau dee atat, nu cred ca se va intampla.

| bambollaazarya a răspuns:

In 2012 nu cred dar in schimb cred ca totusi un sf va veni si asta din cauza saraciei, din cauza vremeii, secetei, sau ploii in astea cred dar nu ca in 2012 vom murii cu totii

| adellyna a răspuns:

Nu. asa s-a spus si in 2000 ca va fi sfarsitul lumii. happy nu stie cineva cu exactitate cand va fi sfarsitul lumii. Dumnezeu stie happy

| laptopbun a răspuns:

Poti sa stai linistita, mai avem pana la sfarsitul lumii

| ionutz_7058 a răspuns:

Eu sincer nu cred... asa au zis si in anul 2000 ca e sfarsitul lumii si iatane. suntem in 2010 tongue