| Adyy5 a întrebat:

Ce sport ar trebui sa fac? Sunt indecisa si nu am preferinte...

17 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Depinde ce iti doresti prin practicarea sportului respectiv, daca iti doresti performanta sau de agrement si nu in ultimul rand de varsta ta.

| xyzttt a răspuns:

Înot!

| Ingridutz99 a răspuns:

Pai ai putea sa incerci voleiul. Uita.te daca se practica la scoala ta sau in apropiere. Daca nu iti surade ideea, poti incerca handbalu' sau inotu'.Nu.i nimic nerealizabil, daca vrei, poti

| Adyy5 explică (pentru Holiday):

Am 15 ani si daca se poate si la vârsta asta sa incep un sport pe care sa-l pot face de performanta mai tarziu.Sanse?

| Si_Atat_Petri_1973 a răspuns:

Daca esti fata poti sa faci handball, tenis, inot, atletism... Etc... Ai de unde alege laughing)

| GPA a răspuns:

Dacă te incadrezi in categoria celor ce gândesc și au o minte sclipitoare, poți incerca sportul minții(șah)

Dacă ești de fel sportivă, dar nu-ți place sa alergi extrem de mult, poți incerca tenisul de masă.

Poți să practici inotul. Te înalți și te dezvolți fizic mult mai bine.

Poti încerca volley-ul, este foarte plăcut și te înalță considerabil.

Dacă adori călătoriile cat mai lungi, poți învăța să mergi pe skate sau pennyboard, longboard...
E vorba de echilibru și-ti va prinde foarte bine.

Dacă dorești mai mult control și autoapărare, încearcă să practici karate.

Poți incerca și handbalul*.

| DariaCurca09 a răspuns:

Eu ți-aș recomanda tenisul!
E un sport drăguț dar destul de greu. poți deveni o campioană dacă dai tot ce ai mai bun din tine
Și acest sport e și pentru băieți și pentru fete, e în aer liber, și ițit trebuie antrenament
Poți juca și tenis de masă
Sper că te-am ajutat!
Puup :*

| Adyy5 explică (pentru GPA):

Am jucat mult timp sah, tenisul de masa nu ma atrage, volley-ul nu-mi place, karate n-am incercat(dar as vrea.Pentru o fata am ceva forta desi nu sunt o persoana activa).
Cred ca singurul sport care imi place intr-o oarecare masura e înotul, dar voiam mai multe opțiuni pentru o decizie definitivă din moment ce am posibilitatea sa practic un singur sport.In orice caz, multumesc.Cred ca continui pe înot.

| GPA a răspuns (pentru Adyy5):

N-ai pentru ce.

| relian a răspuns:

Daca esti indecisa, cel mai bun sport este sportul staului degeaba, sau de pomana laughing asta e ceal mai bun sport atunci cand nu stii ce sa faci laughing Daca sar mai si plati wow mas baga si eu sa practic laughing am citit ca NASA mai angaja ceva oameni pentru sportu asta sa stai sa nu faci nimic laughing

| RAY a răspuns (pentru relian):

Sportul tau preferat care este? rasul nu?

| RAY a răspuns:

Asta descoperi singura, ceva te va atrage, eu unu as merge pe inot

| Adiadictie a răspuns:

Pilot

| relian a răspuns (pentru RAY):

Sincer daca e sa fac ceva as juca fotbal, dar nu prea am cu cine si nici pe unde.As mai alerga daca la fel as avea cu cine, asa d e unu singur nu prea am chef.Tie ce-ti place sa faci? Si sa inot ar fi o idee dar nu ma duc ca bazinle is mici ca adancime, eu prefer sa nu a ting fundu bazinului daca stau in picioare.Si am cautata ceva bazine asa mai adanci dar nu prea am gasit, asa ca stau degeaba.Ce e mai naspa e ca nu ma plateste nimeni si nici bine nu-i ca ruginesc de atat stat laughing

| cristiionescu88 a răspuns:

Echitatie laughing

| TheWisest a răspuns:

Videochat

| Adyy5 explică (pentru TheWisest):

Wow,m-am "spart" de ras.
Felicitări, foarte inteligent. Csz... laughing