| blondissima a întrebat:

Ce te face mai fericit, a iubi sau a fi iubit?

Răspuns Câştigător
| heddy10 a răspuns:

A iubi.

58 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Baniilove struck

| AdelinaC a răspuns:

A iubi pentru ca e mai sigur.

| claudia01 a răspuns:

Sa iubesti si sa fii iubit...

| anutza a răspuns:

Ambele ca un tot unitar. Nu poti cere fara sa oferi, dragostea e neconditionata.

| NoNameJunior a răspuns:

Ambele.daca as iubi pe cineva dar el nu simte acelasi lucru, nu sunt fericita. daca el ma iubeste iar eu nu, iarasi nu e bine. deci si una si alta.

| LittleDrop a răspuns:

Sa iubesti fara ca celalalt sas te iubeasca nu aduce fericirea deplina. Sa fii iubit dar sa nu iubesti sigur nu duce la fericire, daca cel care te iubeste te preseaza. poate deveni stresant.

Pe mine ma face fericita sa iubesc si sa fiu iubita, cele doua lucruri se completeaza si se imbina armonios, si perfect.

Parerea mea. happy

| Oxanna a răspuns:

A iubi... sti vorba aia...
sa iubesti pentru a fi iubit, e omenesc
dar sa iubesti doar pentru a iubi e ingeresc.

| SamSon a răspuns:

A fi iubitwinking

| adrianarp a răspuns:

A fi iubita

| KimY a răspuns:

Amandoua`love struck

| Vampire_9682 a răspuns:

A iubi.

| Jigsaw a răspuns:

Ambele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua.
Ce te face fericit, a darui sau a primi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este atat de bine sa te simti iubit... Sa iubesti, este iar o experienta placuta. Nu mai pune intrebari blondissime, ca-mi pierd cumpatul repede laughing
Fir-ai fericita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@blondissima, am repostat intrebarile tale, alea raportate de catre cei cu mintea in balarii. O sa am o discutie mai mult decat principiala cu "sefa" Cristina. Sper sa ajungem la o rezolvare, altfel "fac rivolutie, ma intelegi?".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti fi fericit nici daca iubesti si nu esti iubit si nici daca esti iubit dar nu iubesti. ideal ar fi sa iubim si sa fim iubiti ca sa putem fi fericiti.happy

Răspuns utilizator avertizat
| Yoana a răspuns:

A iubibatting eyelashes

| Anastasiaa a răspuns:

Daca nu iubesti si nu imparti dragoste nu poti fi iubit, deci una fara alta nu se poate big grin.

| SloOpY a răspuns:

Pai fericirea consta in a iubi si a fi iubit...deci sunt ambele

| OaNa112 a răspuns:

"Să iubeşti nu e nimic.
Să fii iubit e ceva.
Să iubeşti şi să fii iubit e totul."
thinking
de aici rezulta ca ambele
winking
f buna intrebarea:*

| Bebitsssa a răspuns:

Ambele, ca sa fii fericit trebuie sa iubesti si sa fii iubit!

| MelisaaMariaaa a răspuns:

A fi iubita love struck

| dan_5555 a răspuns:

Amand

| KιddσχDєηιѕa a răspuns:

A fi iubit

| Sebastian_5003 a răspuns:

Cele 2 se completeaza reciproc alcatuind un echilibru.(parerea mea)

| deea_8333 a răspuns:

Blondissima nu ai pus bine intrebarea nu are cum sa te faca fericit doar sa fi yubyt sau sa iubesti esti fericita atunci cand senimentele st impartasite atunci poti spune ca esti fericita complet cand nu esti iubita simty un gollll imens:X:X:X

| Cosmin_2324 a răspuns:

Ambele. sa fie daca nu nu ai cum sa fi fericit.

| Uniq97 a răspuns:

A iubi