| white93 a întrebat:

Credeti in extraterestrii?

Răspuns Câştigător
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu. Cred in Dumnezeu.

46 răspunsuri:
| DaDiSk a răspuns:

EU CRED! Extraterestrii EXISTA! Chiar acum i-am raspuns la o intrebare pe TPU! Bafta!

| packman a răspuns:

Da...exista! dureaza 1 milion de ani sa se miste placile tectionice ale terei, peste sute de miliarde de ani, rasa umana nu v.a mai exista...iar ca forme de viata vor fi unlele total diferite de noi! e ceva de genu, cu Dumnezeu

| mihai9770 a răspuns:

Universul poate avea multe forme de viata, deci nu poti sti niciodata.

| CoraliaCory99 a răspuns:

Daca fiecare stea din galaxia noastra ar fi
de marimea unui fir de nisip s-ar putea umple un bazin olimpic. Normal ca cred(scuza pentru cacofonie), cine te-ar poseda sa n-o faci! Sunt atatea posibilitati

| Mădălina279 a răspuns:

Extraterestii sunt malefici! O data a venit un extraterestru mare si urat si verde cu albastru si galben, pe care nici nu m-am putut uita la el de uart ce era, nu m-am putut uita la el pentru ca era prea urat! Iar extraterestrul acela a aparut asa..instantaneu in camera mea, din calculator! Nu stiu. Cred ca am dowlandat un virus ceva. Dar mie una imi este foarte frica de asa specimene! Jur! Acel extraterestru purta fundita gri! Trebuia sa i-o fur!
Ce rau imi pare! sad

| Ceuşan_Carla_1999 a răspuns:

Nuuuu laughing laughing dar tu? laughing laughing

| 7DVision a răspuns:

Care dintre ei: aia cu un singur "i", sau aia cu 2 "i"?

| Pufoosheenia a răspuns:

Da... suntem prea mici si prea "neinteligenti" ca sa intelegem

| NesquickXD a răspuns:

Nu dar tu?