| BlackMan a întrebat:

Cum o sa fie sfarsitul pamantului? chiar o sa murim in 2012?

Răspuns Câştigător
| cioko19 a răspuns:

Buna!

Doar Dumnezeu stie cand va fi sfarsitul lumii.

Nu are rost sa ne batem capul cu chestia asta, caci nimeni nu stie cu siguranta.

Traieste clipa!

67 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat ca doar Dumnezeu stis cand va fi sfarsitul lumi deci nu are rost sa ne batem capul cu asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu stie atat nu voi fraierilot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fie cam naspa cutremure si inundatii pre naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fie cam naspa cutremure si inundatii pre naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aristotel a spus ca in 1000 va fi sf lumii, Nostradamus s-a bazat pe anul 1500-2000 acum cica calendarul pamantului este pana in 2012 ...Sincer nu cred nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce o vrea dumanezeu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu cred in balivernele astora eu oso tin una si buna ca nu o sa murim 1 un primul rind nu au cum sa o dovedeasca chiar daca am 11 an nu o sa cred nimic '''''''oameni buni sa nu credeti asta!''''''''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prosti prosti prostilaughinglaughing nu va fi nici un sfarsit so mai zis si in 199.nu stiu cat si in 2000 si in mai multi anioh go on
frate astia va baga numai prosti in cap si voi credetilaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Chiiar daca voi credeti ca o sa fie eu nu cred!

Dumnezeu sitie totwinking ase ca nu va mai batetzi capu chatterbox dejabawinking

:* Ceau love struck id : mafi_mafi_girl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai uita la filme idioate despre sfarsitul panamtului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yo nu cred chestia asta. Dumnezeu ne iubeste pe toti, nu conteaza de ce religie suntem. Yo sunt crestin ortodox si am incredere ca Dumnezeu nu ne va lasa pe mana diavolului pe toti. Daca nu asta vroiai sa auzi, daca nu crezi in Dumnezeu, atunci cauta alt raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa cada flacari din cer...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa murim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar o prostie, nimeni nu va stii cand o sa fie sfarsitul lumii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai şi dupa calendarul astec e chstia asta
şi e o mare porcarie
nu se va intampla nimic
şi in plus trebuie sa fii dopitoc/aca
aaaa
da
şi nu spune ca atunci se va sfarsi specia
nostra
ci de acolo unu nu a
mai continuaat calendarul
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu еще asa cred ca dumnezeu doar stie dar imi у si teama dar ma rog sa fie viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu da o sa murim cu oameni care sunt pe acest pamint

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca sfirsitul lumii va fi in 2012, deiarece nu sunt luate in consideratie multe lucruri, sau mai bine zis dovezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa murim ai sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfarsitul lumi vine cand vrea dumnezeu nu cand spun oameni el e cel care stie cand sau se va intampla asta asa caci aveti incredere in el si rugativa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine hjjutjghkgkbvhjbhvnfghfuirhy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar dumnezeu stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

in 1999 murim! nu am murit! In 2004 vine sfarsitul! nu o venit sfarsitul! in 2012 este sfarsitul lumii! o minciuna gogonata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind se va termina

| StaRmAgiC a răspuns:

Daa... o sa ploua cu meteoritii, o sa fim inundatii si invadatii de mii de insecte.Lumea o ia razna.totii se vor inchina si se vor ruga, altii fug sa scape de infernul cauzat...laughing i'm joke

calm, relax-eu nu credbig grin pana nu vadhee hee desii o sa fie prea tarziu.asta e

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Nuu

| ANoNim_7814 a răspuns:

laughing nu o sa fir sfarsitu lumii in 2012 stai linistita...