| Macala111 a întrebat:

Daca sunteti toti asa de destepti spuneti-mi care este ruda girafei?

8 răspunsuri:
| Spitz10 a răspuns:

Daca era mica-ta desteapta ar fi folosit prezervativullaughing.

| sublime89 a răspuns:

Okapi.

| Scarbo a răspuns:

Bivolul si cerbul.

| Adryan17 a răspuns:

Okapi

| K924 a răspuns:

Chuck Norris a lovit odata un cal in barba. Descendentii acelui cal se numesc acum girafe.

The End. ~

| OmuCuBasca a răspuns:

Ne intrebi, sau ne ceri?

| oprescudorin11 a răspuns:

Cine a spus ca Girafa ar avea vreo ruda? Poate analfabetii cu teoria evolutiei?!

| Apocaliptic a răspuns:

Originară din Africa, girafa este înrudită cu familiile: Cervidae și Bovidae, dar aparține altei familii, Giraffidae, care cuprinde doar girafa și ruda ei CEA MAI APROPIATA okapi.