| anonim_4396 a întrebat:

De unde stiu idealisti ce inseamna idealismul perfect care sa se potriveasca tuturor?

Răspuns Câştigător
| chuckmanson a răspuns:

Nu știu ce ar fi potrivit pentru toată lumea, dar cred că toată lumea și-ar dori cele 3 drepturi fundamentale: viață, libertate și fericire. Mă rog, mai sunt câteva excepții dar astea constă în oameni bolnavi psihic care trebuie ajutați.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru chuckmanson):

Desi de unde stiu idealisti potrivit pentru toată lumea?

| chuckmanson a răspuns (pentru RAY):

Nu știu, întreabă-i pe eilaughing

| RAY a răspuns (pentru chuckmanson):

Eu spun ca cred ca stiu, eu nu cred ca ei stiu pentru ca nimeni nu stie totul, e un paradox, nu stim totul desi nu putem generaliza sau a avea convingeri

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Idealiștii nu știu asta. Întrebare pusă greșit.

| RAY a răspuns (pentru sadrian46):

Ce stiu?