| anonim_4396 a întrebat:

In fond si la urma-urmei, de ce postati intrebari pe TPU, sau raspundeti la intrebarile altora?

38 răspunsuri:
| blueheart a răspuns:

Ca sa ajut atunci cand pot, ca sa imi fac prieteni, ca sa inteleg de ce unii oameni ranesc doar de dragul de a o face cu raspunsuri stupide cand uele persoane de aici chiar au nevoie de ajutor. Astazi am postat doua intrebari sau doua glume doar pentru a-i face pe cei care le citesc sa zambeasca, sa uite supararile si sa incerce sa fie mai optimisti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru blueheart):

Sincer,iti apreciez sinceritatea si motivatiile.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iar pentru altii este o joaca, uneori de prost gust.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru rody5):

Daca este cazul de vorbit, pe acest site tot singura vorbesti (la propriu).Nu vad insa legatura cu pestere.Atunci,stramosii chiar ca nu puteau comunica decat prin viu grai, sau eventual prin semne.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 4b):

Adicatelea,din iubire pentru cei care intervin pe TPU.Mare inima ai, de incap atatia!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru cosmin2344):

Ai dereptate, dar est putin cam unilateral, ca sa nu spun egoist.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru shhhs):

Dar TU, de ce o faci?

| blueheart a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos si tie la fel. happy