| Alyra a întrebat:

Inteligenţă, bani, sănătate, frumuseţe, iubire. Tu... ce ai alege?

Răspuns Câştigător
| HallyKity a răspuns:

Eu as alege un alt element unul care te ajuta sa le obti pe toate si anume NOROCUL, daca ai noroc ai de toate in viata.
daca esti inteligent faci si bani daca esti frumos trebuie sa fi si sanatos si la iubire tot norocul intervine la fel si la celelalte degeaba esti destept daca nu ai noroc ca in tara asta nu mintea face legea ci buzunarul.ma rog dar daca ar fi sa aleg din lista ta cred ca sanatate ca degeaba ai detoate daca esti pe patu de moarte nulaughing
ciauhappy

97 răspunsuri:
| ralucka_6377 a răspuns:

Eu nu aleg nimic in lume nu conteaza bani frumusete sau astea conteza faptele.

| EDGE_3904 a răspuns:

Sanatate este pe primul loc
Iubire
Bani
Inteligenta
si acum jos de tot frumusetea dar nici prea urat si nici prea frumos sa te-n cadrezi la mijloc.

| Lucky_1977 a răspuns:

Daca am mai multe variante:Sanatate, inteligenta si iubire
Daca am numai una:Sanatate

| deniii_9354 a răspuns:

Eu zic:d ca daca esti sanatos/a le obtii si pe celelelte pe randhappy

| Drei a răspuns:

Daca esti inteligent produci bani usor, daca ai bani cumperi pastile si-ti asiguri sanatatea, daca ai bani iti faci operati estetite si asiguri frumusetea, si daca ai frumusete o sa dai si de iubire, asadar aleg inteligentalaughing)

| AnaMaria_9891 a răspuns:

Sanatate... happy

| cokanostra a răspuns:

Unii dintre voi nu cred ca stiti ce spuneti frt... sanatate ce dq toti iubire pe primul loc sanatatea copii ii pe primul loc...

| Vultur44 a răspuns:

Sanatate.