| sdfsfsdfsdfsdf a întrebat:

Man ce dracu e viata?

k; db [fl

Răspuns Câştigător
| 94Lucifer94 a răspuns:

Un proces ce a aparut acu miliarde de ani

14 răspunsuri:
| Raizing a răspuns:

Un dar de la d-zeu, sa ne bucuram de ealove struck

| aXy99 a răspuns:

Este.

| artemidak a răspuns (pentru Raizing):

Dumnezeu nu ecsista

| Daniel323 a răspuns:

Chestia aia pe care tu o ai si cei din cimitir nu.

| LaraClarice a răspuns:

Este ce vrei tu sa fie.

| Fata1234 a răspuns:

Nuj ce e, dar tu ți-o faci singur., depinde de cum privești lucrurile. Dacă după o despărțire tu suferi singur și refuzi prietenii sau crezi ca nu ai prieteni e doar felul în care gândești tu, dacă ai alege sa le povestesti ce. S-a întâmplat totul ar fi am. Frumos uite cum numai dintr-o situație de genul. Viata ta se schimba. Sau un alt exemplu gașca de prieteni dacă tu alegi sa stai în una nu stiu de oameni mai prosti sa zic asa. Vei ajunge ub ratat în viata, dar. Dacă stai de ex cu. Oamenii deștepți ai ce învața. Îți faci singur viata

| Celcestietot a răspuns:

Ceva lăsat de către Dumnezeu într-un cuvânt.

| Totenkampf a răspuns (pentru Celcestietot):

Sunt foarte sigur că acolo sunt mai multe cuvinte, Celcestietot nici măcar asta nu știi? Și într-adevăr, ideea de Dumnezeu este una plauzibilă când vrei să pozezi în Atotștiutorul smerit și Superior.

| Celcestietot a răspuns (pentru Totenkampf):

Ce vrei de la mine de fapt happy?

| Totenkampf a răspuns (pentru Celcestietot):

Ești cumva paranoic și ai impresia că vreau ceva de la tine? Eu doar ți-am corectat semidoctismul de care ai dat dovadă.

| Celcestietot a răspuns (pentru Totenkampf):

Nu am dat dovadă de semidoctism. De ce ești răutăcios sad?

| Raizing a răspuns (pentru artemidak):

Bonsuar-Bonsuar' domnisoara!

de ce crezi asta smug

| sdfsfsdfsdfsdf explică (pentru Raizing):

Un papagal singur in cusca se sinucide- am fost acel papagal, dar am avut noroc de o oglinda
no homo happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ceea ce exista.