| SiEuILoveKazimir a întrebat:

Nu este o intrebare, cu atat mai putin ceva amuzant. Mi-am facut cont atat aici, cat si pe alte site-uri pentru a-mi posta intentia si anume:aceea de a ma sinucide.Nu am cui sa-i spun in rest, nu am pe nimeni si oricum, n-ar interesa pe cineva in mod deosebit.Cu atat mai putin pe voi, niste necunoscuti.Nu este un strigat de ajutor, nu este o gluma proasta, sunt gandurile mele, iar ceea ce m-a determinat sa postez este faptul ca ma adresez unor persoane necunoscute care, desi este posibil sa ma judece, vor citi postarea mea si vor afla ca in momentul acesta, cineva, undeva s-a stins din viata...

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Inca o intrebare la care unii pot sa simuleze faptul ca le pasa.

64 răspunsuri:
| Dariusus a răspuns:

Sinucidete odata ca mie de tine nu-mi pasa. Primesti prea putina atentie in viata reala si vrei sa vezi si tu oameni care te baga in seama PUNCT.

| XOXO_1320 a răspuns:

Nu te sinucide! Traieste-ti viata, ca alti ar da orice ca sa traiasca.

| Marina_4745 a răspuns:

Sincer, un om care vorbeste asa e demn de dispretuit! Daca apare in viata o problema...gata! ma sinucid! in loc sa incerc sa rezolv problema. Sunt mii de cazuri de oameni care sufera de boli incurabile si ar da orice pentru a trai mai mult...si altii cum dau de o problema se plang in loc sa gasesca solutii! Scuteste-ma. si incearca sa vezi viata, ce parti minunate are.

| Marina_4745 a răspuns:

Sincer, un om care vorbeste asa e demn de dispretuit! Daca apare in viata o problema...gata! ma sinucid! in loc sa incerc sa rezolv problema. Sunt mii de cazuri de oameni care sufera de boli incurabile si ar da orice pentru a trai mai mult...si altii cum dau de o problema se plang in loc sa gasesca solutii! Scuteste-ma. si incearca sa vezi viata ce parti minunate are.