| Vernusio a întrebat:

Oare exista extraterestri avansati prin Univers?

7 răspunsuri:
| AnonimCuDiploma a răspuns:

Posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil, dar nu sunt cum iti imaginezi tu:mici si verzi care sunt inventati de oameni.Prin extraterestrii poti sa intelegi de la Dumnezeu si ingeri pana la bacterii

| Nemessys a răspuns:

Normal ca da. Numai ca din cauza distantei nu putem face contact cu ei.
Extraterestii nu sunt pitici, cu 16 ochi sau cu 8 tentacule. Asta depinde in ce mediu au evoluat ei. Daca sunt mai avansati, poate si ei acum sute de milioane de ani au fost ca noi.

| GeorgeBerbec a răspuns:

SUnt aproximativ 100 de milioane de galaxy. Daca fiecare are minim 10 sisteme solare tu ce crezi? E absurd sa crezi ca suntem singuri in univers.

| alexsil05 a răspuns:

Exista, daca noi existam, ce, ei nu pot sa existe?

| Clorox a răspuns:

Daca exista ar fi prea destepti ca sa ne viziteze... Ce ar obtine de la noi? Prostie? laughing

| AC4S4 a răspuns:

Nu exista dovezi care sa sustina existenta lor. Deci fiecare decide sa creada sau sa nu creada.