| Raizing a întrebat:

Pau`Pawwwww :D

De acum, eu, Raizing, voi fi pentru totdeauna o《umbra》《reflectionala》xDxD. Si, logic gandind, nu se potriveste nimeni mai bine ca: reflexia realitatii; reflecta, oare, oglinda sufletului tau?

Răspuns Câştigător
| Dorotheea21 a răspuns:

Ce frumos. love struck

13 răspunsuri:
| Swae a răspuns:

Cu ce te droghezi ca vreau si eu

| RAY a răspuns:

Vrei sa iti incetezi existenta virtuala? daca iti consuma mult timp si crezi ca te va ajuta, atunci multa bafta sau iti poti organiza un plan al zilei si sa limitezi statul pe TPU, la 2, 3 ore maxim

Răspuns utilizator avertizat
| Sofer a răspuns:

Oglinda sufletului meu. Bro mi-a dat o lacrima.

| raicard a răspuns:

Si, urmand legea naturala a lucrurilor, a devenit o umbră total. Hanz~Hanz
big grin big grin

| Raizing explică (pentru Dorotheea21):

Dom'shoarohee hee

ti se pare tie -ca- am Meclă(fata)rolling on the floor de Gin, indeplinesc dorinterolling on the floorrolling on the floor hmzzzzZZZzzzz smug

ps: o dorinta inutila(slaba+instabila), d-zeu' n'o v@ lua in calculwinking

1exemplu(dorinta, Strong One) din viata Me@... pai? sa vedem -Desi- pentru un scurt timp -iti- vei pierde Ratiunea love strucklove struck

:::::::::::dorinta :::::::::::Me@ ::::::::smug despica Cerul de Pamant

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Raizing):

.ǝuᴉʇ ǝd ɔʅɐɔ nu ɐs ʻpuɐɔ uᴉ puɐɔ uᴉp ɐƃᴉɹʇs ᴉɐɯ ʻɐʇsǝɔɐ ǝd ᴉzǝɹⅎᴉɔsǝp ʅᴉ ɐuɐԀ
((:.ɔᴉɯ ʻɔᴉꟽ
.ɔᴉɯ ǝʇ╻ɐⅎ ᴉs ¡ɐʇsɐ ʅnsᴉɹɔs ǝp ǝuᴉq ǝʇ╻ǝuᴉꓕ
¿ɔᴉuoɹᴉ ɐɹǝ nǝɯ ʅnsundsɐɹ ɐɔ ɐɯɐǝs ᴉɐp ᴉʇᴉ ɐs ɐɔ ʻɯnɔɐ ɐuɐd ǝᴉɹɐnuɐᴉ 8 uᴉp ᴉʇsǝpuɐƃ ɐs ʇᴉnqǝɹʇ ∀
¿ɐǝʅɐ ǝʅᴉʅǝɹɐʇnɯᴉɐɯ nɔ ᴉᴉɹɔs ᴉɯᴉ ǝp suᴉʇɐ ɐ╻ǝʇ snɹᴉʌ ǝp ʅǝⅎ ǝϽ

| Raizing explică (pentru Dorotheea21):

Pardon? big grin d0mniță

-ieu- mic-mic? pana descifrez? PArdon, din nou-nouț tongue :p

ps: mdeah, din cand in cand, ma tin bine de scris, alti nu observa(nu doresc -iEU- lucru' asta), nu ca ar avea vreo "nedumerire" big grin

On-going: credeai ca'mi i@ secole sa inteleg 1 scris de BeBeLuSa, a?rolling on the floor laughing laughing rolling on the floor

Beeeeeeey -micutz0- sper sa mi te distrezi, asa: din cand in candwinking

| UnderPressure a răspuns (pentru Dorotheea21):

Te-ai pricopsit cu unul mai nebun decât mine. laughing
Am preferat să intorc monitorul ca să citesc, dar el ți-a și raspuns.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru UnderPressure):

Niu.hee hee Tu esti 'nebunul' meu. tongue
Asta este numai ciudatel, cu tot cu scrisul lui.
Am ras un pic, cat s'a chinuit sa descifreze.

| MihaelaDart a răspuns (pentru Dorotheea21):

L-ai pus pe troll să-și sucească telefonul și să folosească google translator laughing rolling on the floor... I-ai dat test de vedere rolling on the floor

| MihaelaDart a răspuns (pentru Raizing):

Și totuși nu-i troll, uită-te la întrebările lui anterioare, este un om normal, dar cred că este afectat de prea mult stat în casă. I s-a acrit de la atâta carantină rolling on the floor

| Zabbyel a răspuns:

In colturile noastre, umbrele noastre- raman chiar si acum, neschimbate. Tu si cu mine, si vremea petalelor...de umbre!
Dansam, purtati de umbra. Tinand in inima un viitor pe care inca il putem vedea,,, umbrit,,, privim la umbrele pictate in culori umbrice,,, nuantele reflexilor,,, din culoarea fluxului nopti, ce ar sa vina!