| Mariela_1621 a întrebat:

Pe discovery channel e " fenomene stranii " ( a haunting )
va uitati? big grin
credeti ca sunt reale? oricum tot e interesanta devil

47 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu cred ca sunt reale dar nu in totalitate pentru ca sunt reconstituiri dar eu cred ca exista fantome deci cam 80% cred ca se intampla in episoade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e adevarat si eu am vazut acel episod cu femeia aceea care practica wicca si trai cu fiul ei in casa. ea credea ca fantoma barbatului vrea s-o ajute dar nu e adevarat.nu stiu daca a mai aparut si in alt film, deci nu stiu ce sa cred. oricum si mie mi s-au intamplat niste chesti care nu au vreo explicatie...nu stiu ce sa cred exista sau nu fantome? preotul a zis ca exista dar eu nu prea cred in ceea ce nu vad.eu de fire ma speri des, foarte des si repedelaughing

| 009 a răspuns:

E misto si ma uit in fiecare vineri da nu cred ca sunt reale desi mi-ar placea sa traiesc si eu astfel de experienta...ar fii interesant

| BountyLoverXD a răspuns:

Eu ma uit seara de seara, vineri m-am uitat la un episod -era ce o femeie care locuia intr-o casa in care era inmormant un director, apoi femeia cu baiatul ei s-au mutat si acolo femeia a gasit o pentagrama pe jos si a inceput sa practice wicca...-poate l-ati vazut-am dovada ca nu este real:aceste intamplari se intampla cu vreo 10-15 ani in urma, eu am vazut-o pe acea femeie in alt film, deci nu are cum ca femeia care acum e batrana sa fie intr-un film ca si cand era tanara cu fenomenele, deci sunt false, poate chiar exista fantome, dar aceste intamplari nu cred ca exista ce putin toate nu, poate una-doua sunt adevarate, dar nu toate.

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Ellycool...am vazut episodul.

Ma sperie dar tot ma uitwinking!

| Andrada_5314 a răspuns:

Intr. o noapte eram cu varumeo si a aparut pe ecran reconstituire sia aparut un demon foarte urat atunci a facut pe el avea 7 anilaughing))

| PDM2000 a răspuns:

Daaaaa ma uit laughing
Poii oamenii care au inventat Fenomene Stranii s-au luat dupa realitate... eii doar au schimbat personajelee
daa e foarte interesant

| FallenB a răspuns:

Sunt doar facute in : Sony Vegas, Adobe After Effects. Eu stiind sa lucrez in el, pot sa fac si eu aceste efecte... Cel putin doar 90% :d. Oricum e cea mai interesanta emisiune din lume.

| onuțadeea a răspuns:

Tie ti-e frica la "where demons dwell"? mie mi-e frica la "the possessed". mi s-a parut cel mai infricosator episod

| Inna65 a răspuns:

Da ma uithappy,
nu stiu daca sunt reale...
dar oricum emisiunea e interesantabig grin

| any_3631 a răspuns:

Da si eu ma uit da ma enerveaza ca le da mereu aceleasi povesti

| mariohardy a răspuns:

Eu pot prinde doar ultimul episod din emisiune crying fiind ca am wrestling RAW de la ora 21 pana la 23 pe sport.ro iar a haunting e cea mai stranie emisiune pe care am vazut-o i love it

| sergiubuta a răspuns:

Da sunt reale numa ca problema este ca nu mai baga episoade noi

| SuntCuTine a răspuns:

E super

| larisa_9430 a răspuns:

Eu sunt Laura din bucuresti si vreau sa va spun ca o verisoara din partea lui tatal meu a muri a cum 23DE zile >>>>mama fetei care este si matusa mea a vazut-o pe fata ei in baie casi facea parul si se amchea... vreau sa spun ca mama fetei nu este nebuna ca ci si eu am vzuto cu tatal meu frati mei unchii mei etc multi oameni care erau in capera a ceia adica in camera ei >> CA SE UITA LA TELEFONUL EI CARE SUNA. dar a cum nu mai este nico problema ca am chemt un preot si a rezlovlat tot nu mai se arata nu mai auzim zcomote nimic >>>darvreau sa spun ca am trecu prin un cojmar cuplit care nu mai vreau sa mai treccc ...DE LOC

| bastyboy22 a răspuns:

Mda e interesanta