| Dyanna_8324 a întrebat:

Credeti ca secventele din fenomene stranii ( a haunting ) de pe discovery sunt reale?

funda big grin

Răspuns Câştigător
| PinkDea a răspuns:

Sunt din realitate povestile dar sunt pose putine efecte ca sa ne sperie big grin

8 răspunsuri:
| Geotr a răspuns:

Da,eu cred ca fantome pentru ca am patit'o pe propria piele si inainte nu credeam dar acum credhappy

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Secventele sunt inspirate din fapte "reale". acum, cat de reale sunt faptele ramane de vazut. funda?

| TheShade a răspuns:

Unele secvente sunt inspirate din fapte reale dar altele sunt falsuri evidente.

| o° Odd Kidd o° a răspuns:

E suntlaughing oh go on ai timp sa crezi asemenea prostii?

| CuteLittleKitty a răspuns:

Nu cum sa le filmeze chiar in acel moment?
si chiar nu exista fenomene paranormale!

| SickkSus a răspuns:

Eu suncer nu am crezut.Si cum eram luna trecuta in timpu scolii avem in fiecare vinere revista scoli noi elevii o facem o tiparim tot si ne ajuta psihologul scolii.Si vorbeam cand o fata disperata a intrebat daca sunt adevarate fenomenele stranii de pe discovery? Si el fiind psiholog a spus: " Nu vreau sa va mint dar sunt reale.Este adevarat ca nu este filmat pe loc dar e inceput de la o poveste reala.Si chiar daca ne place sau nu sufletele chinuite sunt reale pentru ca nu mereu toti oameni sunt odihniti in pace si se simt excluse."A mai zis ca in Romania sunt foarte putine cazuri.Deci fiind psiholog stie ce spune.Si pe discovery sunt destul de precise si adevarate.Dar nu te speria pentru ca fantomele nu merg in cimitire si pe drum doar la unele case abandonate sau in care a murit un om chinuit fara pace.Si de asemenea in America sau alta tara sunt asemenea cazuri pentru ca nu le fac nici mormant nu le face nici slujba aceea deci le lasa asa acolo.

| IcsD a răspuns:

Unele si probabil sunt inflorite ca sa para mai horror!
Funda?