| Meme10Memu a întrebat:

Cand va fi gata un vaccin?

8 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Spune-ne si numarul de victime, te rugam.

| Meme10Memu explică (pentru Apokales):

Mai vorbim.

| Holiday a răspuns (pentru Apokales):

Nu numai numarul de victime, dar si procentul din populatia totala...

| Apokales a răspuns (pentru Meme10Memu):

Din cate am discutat si inainte, pe alte teme, crezi in ce vrei tu

| Coronavirusul a răspuns:

Ba eu nu ma compar cu gripa spaniola, da? Hai ca ma jignesti pa

| Holiday a răspuns (pentru Meme10Memu):

"Inainte de 1918 epidemiile mari erau mult mai rare adica 1300 cu ciuma etc..."

De fapt in fiecare iarna, de exemplu, e epidemie de gripa. Diferenta e ca gripa "normala", sa-i zicem asa, face mai putine victime, dar tot face.
"Profetia" biblica nu are nici o relevanta de fapt. Toti nebunii incep, cum e un cutremur, un uragan, o epidemie, orice, gata, vine Apocalipsa...

| Meme10Memu explică (pentru Holiday):

Vorbesc despre epidemii mari.

| DeathIncarnate a răspuns:

UN vaccin...pentru?