| Caius_Alex_2001 a întrebat:

Sunt singurul om de pe planetă care iubește din tot sufletul său singurătatea?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Toate lucrurile sunt bune, și toate își au vremea lor -inclusiv singuratatea. Important este ca să păstrăm întotdeauna echilibrul și să nu cădem în extreme.
Dumnezeu să te binecuvânteze și în singurătate și în mijlocul oamenilor.

36 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vjr1979 a răspuns (pentru Caius_Alex_2001):

Multumesc! happy

| ziptrack a răspuns:

Cred ca ai o relatie speciala cu Dumnezeu, altfel nu-mi explic cum poti sa iubesti singuratatea.

Nu zic ca singuratatea e un lucru rau, dimpotriva, singuratatea te ajuta sa-ti cizelezi caracterul, sa descoperi lucruri ascunse cu conditia sa fi o fire curioasa si sa citesti si Biblia, dar nu cred ca un om poate fii singur pentru totdeauna.

Daca l-ai cunoaste cu adevarat pe Dumnezeu si ai intelege intreaga lui Lucrare, poate ca da, altfel nu vad cum un om ar putea supravietui in singuratate. Binenteles, asta e doar parerea mea.

| deadhoe a răspuns:

Da

| Clorox a răspuns:

Gasesti cu tona, snowflake!

| mentholinks a răspuns:

Exagerezi si te minti singur. Daca o iubeai din tot sufletul tau traiai undeva izolat de lume.