| Rogojina_Razvan_1996 a întrebat:

A comandat cineva de pe compari.ro? Sunt de încredere?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa iti explic!
PRIMA DATA compari.ro nu este un site de cumparaturi! Ok,ai inteles.
Acolo sunt expuse cele mai mici preturi de la magazinele partenere.
Daca te duci si cauti ceva, nu stiu,orice,telefon Samsung, iti va arata cele mai mici preturi(de la magazinele partenere).
Nu uita sa verifici si magazinele populare, gen eMAG, nu stii cand vine vreo reducere, asa...
Iti alegi magazinul si comanzi produl de la acel magazin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Compari.ro nu e un magazin online asa ca nu prea ai cum sa cumperi de la ei... sunt doar un motor de cautare pentru shopping