| alexalx1234 a întrebat:

A primit cineva dark mode pe aplicatia Facebook pentru telefoane?

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu.

| GPA a răspuns:

Facebook anunțase că, pe moment, doar utilizatorii de iOS (o parte din deviceuri) au primit update-ul pentru dark theme. Se va implementa in curând și pe Android, dar nimeni cu Android în momentul acesta n-ar trebui să aibă opțiunea accesibilă în cont.
Probabil că, după ce sunt testate toate sistemele iOS/Android, după ce designerii verifică funcționalitatea temei pentru fiecare în parte, va fi disponibilă pe toate platformele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut lite de la Facebook și în versiunea lite era darkmode.

| floreadan a răspuns:

Inca nu.

| SelenaTpu a răspuns:

Eu o am demult. Dar mi se pare ca merge doar daca ecranul este AMOLED. Daca este LCD functia ca sa il treci pe Dark Mode nu exista