| Alex745145745145 a întrebat:

Am făcut un banner pentru YouTube şi când vreau să-l pun spune că n-are rezoluție potrivită.Cum măresc rezolutia? plzz help!

4 răspunsuri:
| tpubest a răspuns:

Instaleaza irfanview, cu el poti edita pozele. Comanda rapida pentru editare este ctrl + r si setezi rezolutia de care ai nevoi.

| K0sti a răspuns:

Il mai faci o data la rezolutia care trebuie! Asa e cand esti pacalici...

| Alex745145745145 explică:

Să m-ajuți poți? nu sa ma jicneşti!

| DeyCj a răspuns:

E simplu.Ca să nu pierzi vremea cu încercăriile descarcă un banner de la alții. Apoi dă un click dreapta pe imaginea aceea, și la proprieties o să aflii la ce rezoluție a fost făcut; sau poți s-o deschizi cu un editor foto și acolo îți va fi afișată rezoluția imagini deschise.
Apoi notezi acea rezoluție și faci bannerul tău la rezoluția aceea.Succes