| giulia283 a întrebat:

Am intrat astazi pe Instagram si am vrut sa dau ador la o poza si nu a mers imi spune "Actiunea este blocata" credeam ca e de la ei dar m.am dus la postari mai vechi si imi zicea acelasi lucru. De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ați folosit in mod abuziv aceasta funcție. Probabil aveți o aplicație cu permisiuni multiple (bot). Administrați aplicațiile cu permisiuni 3rd party. Ștergeți-le!

Sunteți blocată pe o perioada temporară, permisiunile va vor reveni in funcție de limita suspendării și numărul de abateri de la Termenii și Condițiile de utilizare (6 ore, 24 ore, o săptămâna).

Oricum, este vorba de suspendare temporara și va trebui sa așteptați.