| Maria9931 a întrebat:

AM NEVOIE URGENTA DE AJUTOR! Azi dimineata telefonul meu Samsung Galaxy j5 MERGEA PERFECT.Dar dupa aceea s-a restarat singur si s-a blocat la logo-ul "Samsung Galaxy J5 Powered by Android" si tot bazaie si incearca sa se porneasca iar si iar; am cautat toate solutiile posibile pe net https://playtech.ro/......rneste/.Am icercat ce imi spunea acolo.Adica sa apas pe butonul de voulm pe butonul de power sau cu i s-a zice si pe butonul de pe mijloc...home sau cum sa ii zic; itr-adevar m-a dus la un meniu unde navighezi cu butoanele lateare ale telefonului.I-am dat "Wipe Data/Factory Reset" de vreun milion de ori si i-am dat "Reboot System Now" si aceeasi treaba o vad: logoul sammsung si atat.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| NellCy a răspuns:

La fel am pățit și eu cu un Lenovo și a trebuit să mi.L resofteze.

7 răspunsuri:
| TwixAndrei a răspuns:

încearcă să-l duci dacă mai e în garanție.

| ilieandrei10 a răspuns:

Poți să-l duci la o firmă specializată.

| suceavavaslui a răspuns:

Ii bulit telefonul.

| arfest a răspuns:

Pune un magnet pe el si lasa-l asa vreo 10 min.

| DovleacTurbat a răspuns:

A cazut softul. Baga-l in garantie.

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil l-ai virusat cu cine stie de aplicatii free, de pe internet.
Du-l la un centru de reparatii si stiu eu cum sa ti-l curete.

| KanezuY a răspuns:

Telefonul tau nu reuseste sa booteze, deci du-l la service sa til resofteze.