| Petrenciuc_Bogdan_2001 a întrebat:

Am o intrebare legata de o tableta Smart Tech.
Deci nu am mai folosit-o vreo 2 ani si am uitat codul de deblocare(gen cod cu litere, cifre etc, nu pattern) si puteti sa imi ziceti cum sa îi dau factory reset, adica sa o resetez de tot sa nu mai apară codul de deblocare?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| GopnikulBogdan a răspuns:

Poți să-ți deblochezi tableta la reparații telefoane. Costă vreo 25-30 lei. Sau încerci să-ți reamintești parola. Dar dacă o resetezi contează ce resetează tableta (email-ul, aplicațiile și pozele)