| barosanu69 a întrebat:

Am o pagina de Facebook si nu pot sa salvez un videoclip primit de la cineva prin mesaj! Intru la mesajele paginii, dau la conversatia cu persoana respectiva iar jos in partea dreapta unde sunt imaginile si videoclipurile trimise, apas pe videoclip, dau pe "descarcare" si se salveaza doar "thumbnail", adica doar o poza, in loc sa se salveze tot video-ul. Stiti de ce? Ce ar trebui sa fac? Sau poate e doar un bug si o sa-si revina?

1 răspuns:
| Sebastian18 a răspuns:

Poți să folosești Aplicația Video Downloader For Facebook Video Downloader.