| Catalin_Sorin_2001 a întrebat:

Am o poza modificata in paint de cineva si vreau s-o aduc la forma initiala, stie careva cum pot face asta?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă i-ai dat „Save" și ai ieșit din aplicație nu mai poți!

Bula
| Bula a răspuns:

Inlocuiesti poza cu ceea originala.

| Lioana a răspuns:

Poza modificata nu mai poti sa o aduci la forma initiala pentru ca acele informatii au fost inlocuite cu altele, nu mai exista. Poti doar sa o reeditezi incercand sa o faci sa semene cu originalul.
Incearca sa o recuperezi din memoria aparatului cu care ai facut-o sau daca ai luat-o de pe net sa o downloadezi din nou. Exista programe cu care poti recupera fisiere sterse daca nu s-a facut o suprascriere peste ele.

| PainTech a răspuns:

Fisierul cu imaginea retine doar varianta actuala, nu exista history, versiuni anterioare sau ceva de genu. Pe scurt, nu poti.
Daca te intereseaza, pot rephotoshopa imaginea la varianta originala.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Gasesti poza originala.