| plasmaticus a întrebat:

Am o problema mare cu unul din siteurile mele.
Adica luat hosting la o firma si am acolo 3 domenii (3 siteuri) pe acelasi cont, adica din acelasi cont de Cpanel intru in ele.
Ideea e ca unul din ele e blocat complet, adica nu se poate intra el site sa-l vezi asa cum vede orice om cand intra pe un site cu www... dar nici nu pot intra in el prin formula www.numesite.ro/wp-login.php.
Cand am vorbit la firma de hosting a zis ca e vorba de un virus ceva care a zapacit siteul si ca-l repara contracost.
Eu am urmatoarele intrebari:
1) firma ar fi obligata by default sa repare gratis asfel de stricaciuni pe siteurile tinute pe serverele lor provocate de virusi? Au spus ca fiindca nu am updatat la timp de worpressul, updateuri in general.
2) stie cineva progarme care repara aceste stricaciuni de virusi? Ca asa cum ai antivirus pentru PC, ar trebui sa fie si antivirus pentru devirusarea asta. Dar eu n-am gasit. Eventual pe bani, dar nu stiu daca sa dau banii si sa nu iasa.
3) stie cineva cine ar repara si la ce pret?
4) am mai umblat si eu prin cpanel si initial era alta eroare, dar asemanatooare cu aceasta,
"Fatal error: Call to undefined function get_settings() in /home/numeusersite/public_html/wp-includes/functions.php on line 332"

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi un ID de contact si discutam.