| Girly97 a întrebat:

Am primit de la cineva acum cateva zile o tastatura fara fir iar fratele meu crede ca ar putea fi wireless. Cum pot activa aceasta tastatura? Cum o conectez la calculator sau la smart tv? Am mai observat ca are o baterie.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți trebuie un receiver, un usb mic...sau poate e bluetoooth

| sweetys a răspuns:

La tv nu stiu, dar pentr pc sau laptop iti trebuie o chestie care seamana foarte mult cu un stik.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să conțină un stick usb wireless.
Aşa arată: https://www.google.ro/......ps?/search
Şi se introduce prin intrarea usb.

| JustStitch a răspuns:

Acea tastatura trebuie sa aiba un stic usb mic penttu a folosi tastatura wireless