| Andrei_Razvan_1999 a întrebat:

Am si eu o problema la pc.
Cand il deschid imi zice asa: "Reboot and select proper boot device or inserr boot media in selected boot device and press a key "

Nu stiu ce are, am incercat sa instalez windows 7 de pe dvd, inainte avand tot windows 7, totul bine pana ajung acolo unde trebuie sa selectez unde sa instalez windows-ul, partitia in care il instalez sau cum naiba se numeste, nu imi arata nimic ca inainte, gen Partitia C, D etc. si imi apare jos acolo cu semn, : No drivers were founds. Click Load Drivers to provide a mass storage driver for installation".

Sa fie HDD-ul stricat?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Du-l la un prieten sa-l puna ca al 2-lea HDD si sa faca asta: https://cristianls.ro/program-de-reparat-hard-disk-ul-hdd/

1 răspuns:

Sigur e de la HDD. Scoate-l si verifica-l, daca nu cumpara unul nou.