| chioscuta a întrebat:

Am un Canon pixma Mg 2450 si astazi m-a lasat cartusul negru(golit).Si din necunostinta de cauza am cumparat doar o sticla cu tus pentru Canon fara sa cumpar un kit refill.Este absolut necesar acel refill kit sau pot sa o rezolv facand o gaura in cartu si injectand tus cu seringa de la farmacie?

Răspuns Câştigător
| CatalinSGC a răspuns:

Nu este necesar mai bine vizioneaza cateva videoclipuri de pe youtube inainte sa te apuci de reincarcarea cartusului
Funda