| goiadenisa61 a întrebat:

Am un grup pe Instagram. Îl țineam pe oprire mesaje și din greseala l-am sters. Am încercat sa trimit o poza pe grup și nu mai mai apărea sa trimit. Cum pot sa îl gasesc?

Răspuns Câştigător
| Xinnicut a răspuns:

Scri in privat cuiva de pe grup sa scrie pe grup si iti va aparea din nou in mesaje. Daca is putini numa 3 persoane in grup poti da optiunea creaza un grup nou si pune persoanele care erau si in loc sa creeze unul nou te baga in vechiul grup. Hope i've helped u.