| Nike20 a întrebat:

Am un telefon Nokia 2730

Oare pot sa iau de undeva un soft de Nokia 6300 si sa il pun pe Nokia 2730?

Răspuns Câştigător
| LaChatte a răspuns:

Pai cauta si u prin orasul in care te afli sunt SUTE DE CLIENTI care si-ar dori asa ceva pe un Nokia 2730 si ar da un Nokia 6300
imi pare rau ca zic asta dar stii ca fabrica Nokia s-a mutat de la noi din tara si daca nu se mai cumpara Nokia? dar stai asa mai frate ca daca nu mai este Nokia si unii oameni si-ar dori Nokia ca nu mai este de vanzare! ciiiine stiiiie! cauta prieteni interesati de Nokia!
FUNDA puppy dog eyes? TE ROOOG!

2 răspunsuri:
| Triple3XH a răspuns:

Nu poti

| Krosa a răspuns:

fabrica Nokia s-a mutat de la noi din tara.