| meerry a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy mini si nu stiu cum sa modific modul de afisare al mesajelor, adica sa nu imi mai apara in conversatii, sa am separat msg primite si trimise.

1 răspuns:
| Roibu a răspuns:

Meniu-Mesaje-Setari Mesaje.
Iti va aparea ceva de genul
Modul de insertare
Modul se scriere Text, T9, limba de scriere Afisare.
Va trebui sa intri al Setari mesaje acolo gasesti iar daca nu te rog sa te duci cu el la Magazinu-l/reprezentanta de unde l-ai cumparat ori te poti duce chiar si daca nu la-i cumparat din magazin Regulamentul de iNTERIOR al Magazinului permite sa fi ajutat.