| justyoung9 a întrebat:

Am vazut ca exista site-uri care iti transfera banii existenti pe un paysafe card intr-un cont Paypal. Cat de sigure sunt aceste site-uri?

2 răspunsuri:
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, mai bine de duci undeva sa-ti faci un paysafe decat sa o faci pe un site, te duci la un supermarket la casa si ii ceri sa-ti faca un paysafe de cat vrei, sunt anumite preturi, de 25 de 50 si asa mai departe, poti sa il faci si undeva unde se incarca cartela.
Sper ca te-am ajutat, sa ai o zi placuta!

| CPAElites a răspuns:

Https://www.google.ro/? gws_rd=cr, ssl&ei=ObWfVsH6F6eaygPa_JzYDA#q=paysafecard+transfer+la+paypal