| Hexiled a întrebat:

As vrea sa cumpar o boxa bluetooth, o voi folosi mai mult pentru a asculta melodii rock. Ce imi recomandati? Bugetul cam 100 lei. Vreau sa se auda cat de cat tare

3 răspunsuri:
| xByte a răspuns:

TP-LINK Groovi Ripple. Eu asta o am, am gasit-o sigilata pe olx cu 90lei, si merita toti banii

| RoxanaY a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......bluetooth/

Iti alegi ce boxa bluetooth vrei. Pretul variaza de la 29 de lei pana la 1789 de lei. In stanga sus gasesti: "Sorteaza dupa". Iti recomand sa sortezi dupa "Pret crescator" ca-ti spune toate boxele bluetooth de la cel mai mic pret pana la cel mai mare pret.

Sper ca te-am ajutat! Funda?