| stefstefansteff123 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu tot ce a folosit https://www.youtube.com/watch?v=YufMqx5dSWw ca sa faca acest tutorial ca vreau si eu sa fac asta de Halloween si nu stiu cum si ce sa fac, ofer funda :3

1 răspuns:
| Nicorici_Cosmin_1998 a răspuns:

Dacă vrei să vezi ce a folosit urmează următori pasi: 1. Mergi înapoi la videoclip. 2 intra in descriere. 3 da in jos. 4. Vezi acolo Produsele folosite pentru acest tutorial. 5 poți să îți faci masca. 6. Mult noroc. 7. Fundawinking