| XSuperGamerHD a întrebat:

Aveti recomandari pentru placi de baza compatibile cu i7 9700k si 3200mhz? OPTIONAL: Sa se poata monta SSD-ul direct pe motherboard

3 răspunsuri:
| XSuperGamerHD explică:

3200mhz ram

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca zici si un buget/alte cerinte/ce hardware mai ai, desigur. Ti-a crapat placa anterioara sau vrei sa iti faci un sistem? Daca raspunsul e al doilea, nu mai bine ne zici ce buget ai sa facem ceva frumos? happy

| ConnorRK800 a răspuns:

Da, aceasta placa de baza este folosita, in cazul meu, la al doilea build (i7-8700K 4.7GHz OC + 16gb RAM + GTX 1060 INNO3D) pe care-l detin: https://emag.page.link/9GyP45gCr6YrWqo7A. Este o placa fiabila, in care iti poti pune increderea si, de-asemenea, banii. Nu am nimic de reprosat in aviz placii respective, o recomand - umila opinie a unui customer fericit, eu.