| CostizZ a întrebat:

Ba... deci am windows 7 si am o problema in primul rand am un procesor Intel core 2 cpu si o placa video inegrata pot zice ca e rabla si de fiecare data cand intru pe un server de minecraft iau crash. Folosesc launcherul tlauncher si launcher extreme si inca o problema cand intru pe cs 1.6 mi se face ecranul alb si vad doar mousul atat. Ce pot face ajutati-ma?!

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nimic, PC-ul tău este incapabil, ia-ți altul.

| Zangetsu a răspuns:

Instaleaza ultimile drivere disponibile pentru placa video integrata. Daca procesorul e prea vechi, si nu are drivere pentru windows 7, atunci ar trebui sa bagi windows XP.