| st3fy a întrebat:

Bill Kaulitz e fata?

69 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E homosexual desteptilor daca nu v-ati dat seama laughing sunteti prosti bata daca credeti ca el e fta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca Bill K. o fii el cu parul lung si oja pe unghii dar nu pot sa cred ca ai intrebat asa ceva.eEsti o/un ipocrit/a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca Bill K. o fii el cu parul lung si oja pe unghii dar nu pot sa cred ca ai intrebat asa ceva.eEsti o/un ipocrit/a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreutz sa-mi te ia dracu de handicapat daca il mai faci **** te omor iti jur nu te pune cu mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E baiat nu e emo si e super dragutzzz e adv ca face isthe gesturi cam de domnisoara dar e baiat xdxd epre dragut:X :X:X:X:X:X:Xlove struck si e funutz are tarsaturi fine:XSI inca e virgin la 20de ani doamenda ma rog big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu st ce pot zice dar sincer nu st ce-as putea zice despre ei intr-adevar arata ca o fata bill dar nu st ce sa zic
. daca afli lamrestema si pe mine sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e fata! Bill e baiat, numai ca ii place sa aiba parul lung, sa se machieze.
doar e rocker:*
sunt o fara mare tokio hotel
ii iubesc:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu prea cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred? da parerea elor care nu il cunosc presupun ca ramane aceeasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... buah ce oameni fraieri.laughing ma amuza cand vad atata prostie! laughing) hahaha Billy meu e un baietel frumos si bine integrat la viata de rock star tongue hai shut up! pup toti fanii in Bothiqlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este baiat ca are parul foarte mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea asta [idioata] e pentru amuzament sau ce? e baiat lol straight face. chiar daca se machiaza ca o fata [ii sta prea bine, desi nici nemachiat nu ii sta rau.mai degraba i'ar fi mai bine pentru el nemachiat ptc noua (fanilor) ne place pentru adev lor valoare, pentru talentul lor, pentru ca nu s'au dat batuti deoarece aveau de ce ptc. lumea ii crede gay desi nu sunt, ptc. Bill a fost operat pe corzile vocale ca avea un chist si nu a putut canta si vb ~10 zile,, dar nu s'au lasat de cantat si au trecut peste aceste problema iar acum au un succes pe tot globul.de'aia ar trebui sa nu se mai machieze, ca sa nu'i mai comenteze toti fraierii numai dupa stil si imagine, dar care n'au auzit vreo melodie de'a lor. oricum mai bine putini fani dar adevarati decat multi fani dar falsi.mai pe inteles noua ne plac pentru ce sunt si ne vor placea indiferent de cum isi vor schimba freza si hainele.] am spus doar 10% din ce aveam de zis dar daca va intereseaza cautati pe net mai multe informatii si nu va luati dupa tot ce spun toti incultii ''inteligentii''. tnx si sorry pentru cat am scris.big grin.Peace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu e fatabig grin asa e el.mai finut. dar nu e fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logik ca e baiat... cine nu ar st?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cu siguranta, nu. E cel mai dragut baiat din lume, si pentru mine este baiatul ideal, chiar daca se machiaza, se da cu lac de unghii asta nu inseamna ca e fata e cel mai dragut baiat si mai simpatic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca bill kaulitz e fata eu sunt madonna din cate stiu e baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fani tokio hotel sau emo i rog sa dea add la: th.black@rocketmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toanto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e fata.lui ii placa sa isi aranjeze cuafurile si sa se macheze pentru ca e roker.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este fata este baiat a avut multe socuri cand era mic iar doctorul i-a zis sa se poarte ca o fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu nu este fata ci e un baiat dragut, sensibil, frumos si iti spun asta pentru ca sunt experta in BILL KAULITZ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba sincer nu stiu nu l-am controlat da sunt sigura ca e baiat ca eu una m-am indragostit de el si din cate imi mai amintesc eu nu su lezbiana si in plus el e prea adorabil ca sa fie fata mai trebuie si baieti asa draguti ca el nu doar fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e baiat lol ce intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing bill fatarolling on the floorrolling on the floor sunteti cazuti in cap E BAIAT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ai scos-o si pe asta ca e fata... E baiat toata ziua... mie imi place la nebunie cum se imbraca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce a reusit lumea sa scoata...cum ca bill kaulitz sa fi fata? cred ca cine a scris bazaconia asta este un idiot de baiat care este invidios pe frumusetea, stilul si talentul lui asta este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este baiat si este o dulceata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:)) nu e fata... dar ii place parul lung si unghiile si astea... mai nou desingnerul lui vrea sa il faca sa poarte o rochita mini, iar bill nu are nici o problema cu asta. uitate aici
http://www.google.ro/......tp?/images --- el este...:|:|

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va lamuresc pe toti Bill Kaulitz nu e fata, am fost la multe concerte si are voce foarte frumoasa si bineinteles ca e baiat.cum ai putut sa spui asa ceva despre Bill, este foarte dragut si am chiar si autograful lui. parintii mei sunt bogati si mi-au permis sa ma intalnesc cu Bill. Are trasaturi suta la suta baiat.

| Mitsuri10 a răspuns:

Nu.Este baiat.Si Tom la fel.winking

Întrebări similare