| Cristle a întrebat:

Buna alll! Am si eu o mica problema. Cand incerc sa scanez niste documente imi apare " insufficient space disk. exiting MP NAVIGATOR'. Am sters toate documentele dar tot nu-mi permite sa salvez fisierele scanate. Trebuie sa mentionez faptul ca am imprimanta Canon 540... iar folderul in care sunt salvate documentele scanate se numeste Mp Navigator. Va rog ajutati-ma! Cum fac sa le scanez?laughing

1 răspuns:
| skama18 a răspuns:

Nu mai ai spatiu pe discul C pentru ca acolo ai instalate toate programele si ocupa spatiu si fisierele de pe desktop, salveaza fisierele pe un alt disc