| Anddreee a întrebat:

Am avut instalat un joc pe un IPhone, dar când încerc să-l instalez pe un smartphone cu Android spune că "This item isn't available in your country". Sunt în România. Nu prea înțeleg cum vine asta din moment ce l-am putut instala și juca aici. Știți cumva ce aș putea face sau de ce se întâmplă asta?

2 răspunsuri:
| Neyter a răspuns:

Pentru ca pe iphone poate aveai o tara diferita (america)
Si jocul nu e disponibil la noi ca romani l-au interzis

| Gabriel9707 a răspuns:

Poti incerca sa descarci un VPN de pe Magazin Play, sa alegi alta tara si sa incerci atunci sa descarci aplicatia.