| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Am cumparat recent de pe xbox live, jocul Need for speed Rivals, si la 99% imi scrie " Can't download" am tot cautat pe net, spunea sa-i fac un update la consola, am incercat cu un USB, dar nu imi aparea ca la persoanele respectiva, introduc usb-ul si nu se intampla nimic, ce sa fac? Ca na totusi am dat 60 de euro pe el, si nu vreau sa fie dati bani doar sa fie dati

1 răspuns:
| KenNine a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Poate nu ai memorie.Dar incearca sa faci un update din nou.Nu folosesc xbox doar ps4.