| Laura0 a întrebat:

Buna,am o problema cu imprimanta( HP Deskjet Ink Advantage 5525).Am vrut sa imi printez un proiect si mi-a aparut un mesaj pe laptop care ma instiinta ca cerneala mi s-a terminat si-ar trebui sa-mi cumpar cartuse originale...mi-am reincarcat cartusele si cand am dat sa-mi printez din nou proiectul mi-a scos doar pozele dupa care mi-a aparut iar mesajul care ma anunta,din nou, ca ar trebui sa-mi cumpar cartuse originale si ca cerneala mi s-a terminat.
Vreau sa stiu daca a mai trecut cineva prin asa ceva si daca mi-ar putea oferi un sfat
Multumesc!

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da eu. Asa face daca cartusele nu sunt originale.
Trebuie sa cauti eroarea aia pe net speciala pentru imprimanta aia HP.
Stiu ca trebuie facuti o serie de pasi ceva gen tii apasat butonul de pornire 10 sec dupa apesi altul si tot asa.