| Iustin_Maxim_1996 a întrebat:

Buna,am o problema cu un virus.Cand deschid google-ul imi apare notificari cu siteul "videojossmooth.com".Cand am descarcat un joc avea un virus, dupa ce l-am sters imi apar notificarile astea!

2 răspunsuri:
| alex15ccc a răspuns:

Foleseste un antivirus, protejeaza-te! laughing

| gabicoo a răspuns:

Descarca de pe site-ul oficial AdwCleaner. E un utilitar anti-adware. Virusul cere îl ai e de tip adware.
Apoi pune si tu un antivirus. Eu recomand Avast free. E cel mai bun antivirus free potrivit ultimului test www.av-test.org.