| Rusen_Elena_1994 a întrebat:

Bună.
Am si eu o problemă.Mi-am cumpărat o imprimantă Hp5010 si din greșeală am selectat limba greșită si din păcate nu mai stiu cum sa dau sa adaug altă limbă.
Stie cineva? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te folosesti de Google Translate.
Selectezi (in stanga, la introducere) limba pe care este setata acum imprimanta (daca nu stii ce limba e, atunci Google o recunoaste si automat), dupa care introduci, pe rand, cuvintele care apar pe ecran. In dreapta iti apare fiecare cuvant (daca ai setat in dreapta traducerea in limba romana).

Astfel poti gasi setarile de limba si modifici pe limba dorita. happy

| Mascarici07 a răspuns:

Buna, pe acest link sunt informatii privind imprimanta ta pentru a putea solutiona aceasta imprimanta.

https://support.hp.com/ro-en/document/c04896574

Mult succes!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa cum ai stiut sa selectezi alta limbă tot de acolo trebuie sa umblii in setari, dar in ce limba este acum?